Česká spořitelna - jarní akce na HÚ

Česká spořitelna, a.s. pro vás připravila jarní akci na hypoteční úvěry a pro každého klienta má připravenou mimořádně nízkou úrokovu sazbu 2,55 % p.a.

Parametry jarní akce

Od 7. do 20. dubna 2014 získá každý, kdo splňuje základní požadavky pro poskytnutí hypotéky, skvělou úrokovou sazbu 2,55 % p. a.

Chystáte si pořídit nebo vylepšit vlastní bydlení? Nebo Vám během následujícího roku skončí fixační období Vaší hypotéky u jiné banky? Potom si nenechte ujít naši skvělou garantovanou sazbu.

 

Pro získání úrokové sazby 2,55 % p. a. stačí mít aktivní účet od České spořitelny a pojištění schopnosti splácet (bez pojištění Vám garantujeme sazbu 2,75 % p. a.). Hypotéku s těmito sazbami získáte až do 85 % hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací úrokové sazby. Za hypotéku na 1 milion korun se splatností 30 let tak klient při úrokové sazbě 2,55 % zaplatí měsíčně na splátce pouze necelé 4 tisíce korun.

Výhody hypotéky:

  • Bez poplatku za vyřízení
  • Bez poplatku za správu úvěru
  • Možnost odkladu, přerušení či změny splátek
  • Možnost mimořádných splátek
  • Při výstavbě rychlé čerpání peněz bez faktur

Refinancování klidně až za rok

Jednoduchým způsobem refinancujeme Vaši předchozí hypotéku či úvěr od jiné banky výhodnější hypotékou od nás. Nemusíte přitom dokládat své příjmy ani žádat o nový odhad nemovitosti. A že Vám ještě běží fixace? Nevadí. Výhodnou úrokovou sazbu si můžete zajistit již nyní, až rok předem.

Tip pro Vás

Až do 30. června 2014 Vám k hypotéce dáme Osobní konto včetně služby Osobní bankovnictví na dva roky zdarma. Stačí, abyste na tomto účtu každý měsíc provedli minimálně tři transakce.

Akce se vztahuje pouze na klienty, kteří nemají osobní účet u České spořitelny, a nelze ji kombinovat s žádnými dalšími zvýhodněnými akcemi. Pokud dojde ke zrušení účtu dříve než za 24 měsíců, bude muset klient již poskytnuté slevy doplatit.